Registrace učitele

17. února 2013 v 21:35

Pročtěte si prosím nejprve náplň a pravila hry. Děkujeme.Jak početný učitelský sbor může být, určuje počet registrovaných žáků. Základem je, aby byly obsazeny všechny povinné předměty. Jeden předmět může být učen více učiteli a jeden učitel může učit více předmětů (maximálně dva), jak tomu bývá i na normálních školách, ale to záleží na zájmu studentů.

Pokud budete žádat o místo učitele předmětu, který je zde už zaveden a učen, musíte doložit, že jste jej studovali alespoň 3 roky. V případě, že původní učitel odstoupí dříve než odučí požadované 3 roky, přijmeme toho, kdo předmět studoval nejdéle a dokáže nejlépe sestavit osnovy.

Můžete samozřejmě zažádat i o zavedení vlastního předmětu. Zašlete nám, jak si představujete hodiny v následujících dvou ročnících, a my posoudíme, zda stojí za to zde vámi navržený předmět založit. Před tím, než zažádáte o zavedení vlastního předmětu, doporučujeme minimálně 1 školní rok zkušeností s touto hrou (ať už jako student nebo učitel jiného předmětu).

Možné je i založení různých kroužků, ve kterých se můžete věnovat prakticky čemukoliv ... od doučování reálných i zdejších předmětů, přes výtvarné kroužky, po zcela magické kurzy.

Pokud vás bude post učitele lákat, napiště nám přihlášku:

Pro již učený předmět:

1. Jméno, které si volíte do hry
2. Počet školních let, které jste tady prožili, a zda jako učitel nebo student
3. Jaký předmět chcete učit
4. V jakou dobu předmět chcete učit
5. Váš reálný věk (doporučujeme 15+)
6. Nástin osnov a stručný popis náplně
7. Speciální požadavky na studenty


Pro vámi navrhovaný předmět + pro předmět, který škola zavedla, avšak zatím není obsazen.

1. Jméno, které si volíte do hry
3. Jaký předmět chcete učit
4. V jakou dobu předmět chcete učit
5. Váš reálný věk (doporučujeme 15+)
6. Osnovy a důkladný popis náplně (exkurze, výklady, zdroje - třeba Wikipedie nebo učebnice)
7. Speciální požadavky na studenty (dostupné v centru Morbus)

Do hry můžete zvolit své reálné jméno nebo jméno vymyšlené, ale nepřebírejte jména celebrit. Můžete však jména nakombinovat (např. Helena Landová) nebo poupravit (např. Hell Elena von Dráčková). Každý nick musí obsahovat křestní jméno a příjmení, ale délka jména je zcela libovolná. Myslete však na to, že vy ho budete psát do chatu.

Obě přihlášky zasílejte na e-mail: ganapetrovna@seznam.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama