Info o Niteriskách, kroužku Grafikós a Kletbách

19. června 2013 v 19:43 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění

Tak už jsem konečně aktualizoval bodový stav k 3.6. - dřív to bohužel nešlo, neboť se jistá část učitelů musela potýkat s technickými problémy. A zjistil jsem, že za minulé období nebyly body sečteny úplně správně - více méně jsme každému oboru přičetli navíc asi 200 bodů, tudíž prosím Baby Jagy, aby se nelekly, že "klesly", neboť ve skutečnosti měl jejich bodový stav být do toho 5.5. asi 401 Niterisek.


A jak vidíte, žebříček zatím vedou Mágofágové, ovšem s velmi těsným odstupem od Divodějů, takže se vše ještě může změnit! Baby Jagy jsou bohužel trochu indisponované tím, že jim nyní hodiny často odpadaly.

Prosím, nezapomínejte, že se vám za absenci strhávají body, ovšem když se omluvíte včas, tak nikoliv. Takže když víte, že někam jedete na delší dobu, omluvte se, ať váš obor zbytečně nepřipravujete o Niterisky.


Body za všechny soutěže se přičtou v tomto posledním bodovacím období a body za příspěvky do knihovny, které můžete posílat na mail barryes@seznam.cz, budu přiděleny na začátku dalšího školního roku - ten začíná 1.9. 2013.


Co se týče kroužku Grafikós, vy, věrní žáci, jistě víte, že tuto sobotu odpadnul. Může proběhnout náhradní hodina, ale Jess neuvedla přesný termín, ptá se, kdy to vyhovuje vám. Takže prosím všechny, kdo se na tento kroužek zapsali, aby dali pod tento článek vědět, kdy se jim náhradní hodina hodí.


No a co se týče Kleteb, mám pro všechny Mágofágy poměrně smutnější novinku ... jistě jste zaregistrovali, že Kletby poslední dobou hodně odpadaly - Profesorka Mandragor hold neměla čas a v příštím roce jej pravděpodobně také nebude mít. Proto se místo učitelky Kleteb s největší pravděpodobností uvolní. Nevím, kde bych mohl najít kvalifikovanější Mágofážku, bude to pro školu jistě ztráta. Není to sice jisté, ale předběžně, než dostanu defintivní rozhodnutí, bych se chtěl studentů svého oboru, kteří již alespoň dvě hodiny Kleteb prodělali, zeptat, zda by se nechtěli tohoto postu zhostit a postoupit tak mezi profesorský sbor, i když jsme do pravidel psali, že to odporučujeme až po dostudování 3. ročníku. Bohužel asi nebudeme mít jiné zbytí. A pochybuji, že bych měl v příštím roce čas na dvě své hodiny a ještě dvě hodiny Kleteb.


Nezapomeňte si přečíst důležitý článek TADY!! 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 19. června 2013 v 20:16 | Reagovat

To mě mrzí, že asi přijdeme o tak skvělou profesorku :(

2 Sallari Alia Sallari Alia | 22. června 2013 v 17:24 | Reagovat

Ja som sa nezľakla, aj tak som sa čudovala, že prečo máme toľko bodov, keď nám toľko odpadli hodiny.. :D.. však poto, čo vám pošlem komplet vybavenú dochádzku, tak sa uvidí.. :)

3 Lukáš Lukáš | Web | 24. června 2013 v 7:11 | Reagovat

Zdravím,

může mi prosím někdo ve stručnosti (tak abych se nemusel příliš zdržovat) vysvětlit jak to tady přesně funguje ?

Děkuju předem

Lukáš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama