Porada a nábor

26. července 2013 v 13:07 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění
Někteří z vás možná zaregistrovali, že na dnešní neděli byla půvdoně sjednaná další porada všech vyučujících. Nicméně jsme se ji rozhodli zrušit. Tedy ne úplně zrušit, ale spíš přesunout, takže porada proběhne až 4.8. 2013 od 17:00 ve sborovně. Nepředpokládáme, že byste měli úplně všichni zrovna v tuto dobu čas, kdo jej ale bude mít, nechť se prosím dostaví. Na této poradě už definitivně stanovíme rozvrh, ale především rozebereme teorii magie, kterou zde hodláme učit, tudíž považuji tuto schůzku za důležitější než všechny ostatní. Ještě vám ohledně ní rozešleme maily.


Další věc, která by vás mohla zajímat, je naše zdánlivá neaktivita. Pravda, není úplně jen zdánlivá, taky jsme chtěli měsíc prázdnin jen pro sebe. Nicméně od srpna zahajujeme zase plnou aktivitu, do čehož spadá i nábor nových studentů. V průběhu příštího týdne začneme obcházet blogy a nabízet blogerům, aby se k nám připojili. A já nyní prosím vás, naše stávající studenty a profesory, aby nám se sháněním trochu pomohli. Jde o to, že se nesnažíme jne bezmyšlenkovitě frknou reklamu na každý blog, který najdeme - stále jsme akademie, takže lpíme na nějakém výběru. Vloni jsem také dával pozvánky pouze na blogy, jejichž admini mě něčím zaujali. Byl bych rád, kdyby tomu letos nebylo jinak.

Důvodů, proč čekáme na srpen, je několik. Vypíchnu třeba hlavně zveřejnění rozvrhu pro oba ročníky, tudíž studenti budou spíš vědět, jak si mají plány časově rozvrhnout, ale také v tom hraje roli fakt, že když se člověk zaregistruje někam měsíc dopředu, hrozí u něj menší riziko, že na to zapomene, než kdyby se zaregistroval dva měsíce dopředu.

Přeji krásný zbytek prázdnin, 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nik Diamond Nik Diamond | Web | 26. července 2013 v 23:42 | Reagovat

Zdravím.
S tím naháněním studentů ráda pomůžu
:-) Stačí, když to budu rozesílat jen po blozích?? :D
Nik Diamond

2 J. J. | Web | 4. srpna 2013 v 22:36 | Reagovat

Vážně jsem ráda, že jsem zaujala.. Potěší to, taky mě příjemně překvapilo, že někdo , když dělá reklamu, je ochoten číst něčí články, nebo se snaží admina trochu poznat a až potom mu pošle odkaz. To musím říct, že je vážně super, ale i když jsem moc vděčná myslím, že bych se tomu nevěnovala.. Ale nápad je to jistě zajmavý, ale nevydržela bych u toho dlohu, takže nechci přidělávat starosti.. ale děkuji a budu moc ráda, když muj blog zas navštívíš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama