Pro nově se registrující

6. července 2013 v 18:12 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění

S neskrývaným potěšením musím říct, že se nám začínají pomalu, ale jistě registrovat studenti do dalšího školního roku. Všem těm, co už se zaregistrovali, ale i těm, kteří nad registrací přemýšlí a váhají, bych chtěl připomenout, že o prázdninách (pravděpodobně na přelomu července a srpna, ale pak znovu i na konci srpna) budeme pořádat sešlosti kvůli seznámení se jednak s možnostmi hry, ale i se spolužáky v klubu Güll.
Na tyto oslavičky jsou samozřejmě zváni i studenti, kteří se k nám zaregistrovali i v březnu a nyní dokončili svůj první ročník nebo se rozhodli si jej zopakovat.

Možná jste si také u svých vysvědčení všimli nadpisu "Vidin Ail", rozhodli jsme se totiž s Ganou označit "magoniterisský školní rok" jako "Vidin".
Vidin [vidyn] má zpravidla 4 měsíce a v rámci jednoho roku se u nás na škole setkávají dva Vidiny. Z toho důvodu se ten začínající březnem a končící červnem označuje jako Vidin Ail a druhý, který začíná v září a končí prosincem, označujeme jako Vidin Gintaf. Pro vás to neznamená prakticky žádnou změnu, snažili jsme se jen o to, aby naše město chytlo svého ducha, ale také o to, aby se v systému dalo lépe vyznat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama