Rozpis předmětů

15. září 2013 v 14:58 |  Novinky, oznámení a upozornění

Aby nenastávaly zmatky, rozhodli jsme se sepsat tento rozpis, kde najdete, kdo chodí kdy na jaké hodiny - určený by měl být především pro učitele, aby mohli doplnit údaje do třídní knihy, ale věřím, že poslouží i žákům.


ALCHYMIE A LEKTVARY - učebna + kabinet

Spojené ročníky - exkurze (sobota od 19:00)
Darvius Belikov (D)
Victoria Ashley Black (BJ)
Nik Diamond (M)
Alexis Grande (D)
Rosamarie Hartrowá (M)
Jessica Saksonová (D)
NatySs Anett Sulai (D)
Zima Vol (BJ)
Aiko Yuuka (D)


FIKTIVNÍ FILOSOFIE - učebna + kabinet

Spojené ročníky (neděle od 21:00)
Dario Karoz Arawn (M)
Victoria Ashley Black (BJ)
Nik Diamond (M)
Wiky Dream (BJ)
Eleanor Halibell (BJ)
Valla Nyklie (M)


KLETBY - učebna + kabinet

První ročník (pátek od 18:00)
Dario Karoz Arawn (M)
Victoria Ashley Black (BJ)
Nik Diamond (M)
Rosamarie Hartrowá (M)

Druhý ročník (neděle od 18:00)
Philiss Devodierová (M)
Sariel von Gardarike (u)
Valla Nyklie (M)


MYTOLOGIE - učebna + kabinet
První ročník (pondělí od 18:00)
Dario Karoz Arawn (M)
Victoria Ashley Black (BJ)
Nik Diamond (M)
Rosamarie Hartrowá (M)

Druhý ročník (neděle od 18:00)
Alex Darkness (u)
Philiss Devodierová (M)
Wiky Dream (BJ)
Valla Nyklie (M)
Jessica Saksonová (D)
NatySs Anett Sulai (D)


RUSKO-ČESKÁ ZAKLÍNADLA - učebna + kabinet

První ročník (pátek od 19:00)
Victoria Ashley Black (BJ)
Nik Diamond (M)
Rosamarie Hartrowá (M)
Aida Magic (BJ)
Danny Izabella Newman (BJ)
Crazy Wolf (BJ)
Zima Vol (BJ)

Druhý ročník (sobota od 17:00)
Astra ad Descendere (BJ)
Wiky Dream (BJ)
Eleanor Halibell (BJ)
NatySs Anett Sulai (D)


TEORIE KOUZLA
všichni prváci (úterý od 19:00) - více o tomto předmětu zde


VLASTNÍ PŘEMĚNA - učebna + kabinet

První ročník (pátek od 20:00)
Victoria Ashley Black (BJ)
Nik Diamond (M)
Rosamarie Hartrowá (M)
Aida Magic (BJ)
Danny Izabella Newman (BJ)
Crazy Wolf (BJ)
Zima Vol (BJ)

Druhý ročník (sobota od 18:00)
Astra ad Descendere (BJ)
Wiky Dream (BJ)
Eleanor Halibell (BJ)
Sariel von Gardarike (u)


VÝROBA KOUZELNÝCH PŘEDMĚTŮ - učebna + kabinet
První ročník (neděle od 19:00)
Darvius Belikov (D)
Victoria Ashley Black (BJ)
Nik Diamond (M)
Alexis Grande (D)
Rosamarie Hartrowá (M)
Aida Magic (BJ)
Crazy Wolf (BJ)
Aiko Yuuka (D)

Druhý ročník (neděle od 20:00)
Jessica Saksonová (D)
NatySs Anett Sulai (D)

ZAKLÍNADLA - učebna + kabinet
První ročník (čtvrtek od 18:00)
Victoria Ashley Black (BJ)
Nik Diamond (M)
Alexis Grande (D)
Rosamarie Hartrowá (M)
Zima Vol (BJ)

Druhý ročník (čtvrtek od 19:00)
Astra ad Descendere (BJ)
Alex Darkness (u)


Předmět Magické bytosti byl prozatimně zrušen. Stále se můžete zapsat do kroužků (přehled kroužků je zde) a to tak, že napíšete do kabinetu jednotlivých kroužků. Pokud chcete přestoupit do jiného oboru, odebrat volitelný předmět nebo nějaký naopak přibrat, napište na mail ganapetrovna@seznam.cz!! Kroužek Biologie se přesouvá na středu od 17:00. Rozvrh bude aktualizovaný v průběhu příštího týdne.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama