Říjen 2013

V úterý 29.10. odpadá Mytologie

28. října 2013 v 21:52 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění

Jelikož vás mám tak hrozně moc rád a šíleně mi záleží na vašem odpočinku, rozhodl jsem se, že vám to o den ještě prodloužím a v úterý vám nechám volno. Jsem opravdu velký dobrák. Ale slibuji všem svým věrným studentům, že povídání o Heimdallovi a vražednému testu se nevyhnou.
Užívejte si volného času, dokud můžete. :PKabinet: BIOLOGIE - kroužek

28. října 2013 v 19:37

učitelka: ROSAMARIE HARTROWÁ - profil + učebna

hodina:
společná hodina pro první i druhý ročník: STŘEDA 17:00-17:45

požadavky na žáky: ---

Profil: Michelle Clarke

28. října 2013 v 19:25

Jméno: Michelle Clarke
Obor: Divdějové
Volitelné předměty: Zaklínadla
Inventář: --
Body: --
Ročník: druhý

[vysvědčení: 1. ročník]

Profil: Kornelie Disora

28. října 2013 v 19:24

Jméno: Kornelie Disora
Obor: Mágofágové
Volitelné předměty: --
Inventář: --
Body: --
Ročník: druhý

[vysvědčení: 1. ročník]

Vede kroužek Latina

Profil: Chriss Darkoss

28. října 2013 v 19:23

Jméno: Chriss Darkoss
Obor: Divodějové
Volitelné předměty: Zaklínadla
Inventář: --
Body: --
Ročník: první

[vysvědčení: 1. ročník]

Pár změn

25. října 2013 v 12:52 | Gana |  Novinky, oznámení a upozornění

Tak nám začínají prázdniny a my se rozhodli to tu trochu přebrat a dát do pořádku nějaké nevyřízené věci. S čímž souvisí i zakládání knihovny. Otevřená by měla být do středy 30.10., ovšem půjde teprve o první verzi. Takže se můžete těšit ještě na několik změn. Příspěvky do knihovny můžete neustále posílat na mail barryes@seznam.cz. Kdybyste si nebyli jistí, co všechno nám můžete zaslat, kdykoliv se můžete mě nebo Sariela zeptat.

Jelikož budeme po prázdninách všichni odpočatí, tak se pokusíme vyhlásit i nějaké pořádné soutěže. Když píšu pokusit, myslím tím, že se vše bude odrážet od vaší aktivity. Nebudu vyhlašovat soutěž pro tři lidi.

O víkendu také konečně zveřejníme snad první bodová skóre. Jen chci upozornit učitele, že pokud neodešlou třídnici, nedostanou za svou práci tady žádné body, neboť naši inspektoři neobdrží v podstatě žádný důkaz, že hodiny opravdu proběhly. Třídnice posílejte už jen na mail xavierfender@seznam.cz.

Některé změny se nám promítnou i do rozvrhu. Jedná se především o Alchymii. Ta se nyní přesouvá na pondělí od 20:00. Jedná se o jednu hodinu spojenou pro oba ročníky. Kdyby vám cokoliv bylo nejasné nebo byste nový termín nestíhali, napište k Agnes do kabinetu.

Ještě jednou a snad už naposledy se nám přesune i Teorie Kouzla. Hodiny budou probíhat v sobotu, přesný čas upřesníme během přístího týdne.

Jak jste si možná někteří všimli, kromě Magických bytostí neprobíhají pořádně ani hodiny Fiktivní filosofie. Profesorka Victorie nyní nemá moc času. Pro Vidin Gintaf 13* tedy tento předmět pozastavíme a pakliže by se jeho výuky hodlal někdo ujmout od února, ta možnost tady bude. Osnovy nejsou dané, můžete přijít s vlastním originálním nápadem.

Svého restartu se snad už ale konečně dočká Dračí srdce. Hodiny DS jsou v sobotu od 21 hod. Zájemci, nechť přijdou 2.11. na hodinu.

A pro pořádek jsme se rozhodli vyloučit ze školy neaktivní žáky. Tedy ty, kteří se sami rozhodli odstoupit, nebo ty, kteří se nám ani jednou neozvali a neprojevili od své registraci o naši školu sebemenší zájem. Tito žáci mají ještě šanci se přihlásit do úterka, pak budou smazáni:

Darvius Belikov
Danny Izabella Newman
Michelle Clarke
Zima Vol
Victoria Ashley Black
Dario Karoz Arawn

A pak tu máme ještě jednu skupinku neaktivních a to jsou takzvaní "zmražení studenti", kterým nebudou smazány profily a budou mít příležitost kdykoliv nastoupit v průběhu roku nebo si zopakovat ročník, aniž by se museli znovu registrovat:

Jessica Saksonová
NatySs Anett Sulai
Alexis Grande
Jackie Lewis
Valla Nyklie

Jak vidíte, moc studentů nám tu nezůstalo. Chci tedy všem, kdo vydrželi, poděkovat, a vyzvat nově se registrující, aby zvážili své časové možnosti a svůj zájem o tuto hru a nehlásili se, když sem v životě nepřijdou. Nebo měli alespoň tu slušnost a odpověděli na maily.


Prázdniny

22. října 2013 v 21:13 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění

Protože se nám blíží prodloužený víkend a spousta z vás odjede teď někam na dovolené, vyhlašujeme na 25.-28.10. prázdniny. Klub vám bude plně otevřen, ale výuka včetně kroužků bude pozastavena. V úterý ovšem znovu začínáme, tak naberte síly a připravte se na druhou polovinu školního roku VG13.

Užijte si zasloužené volno. :)Dnes dvouhodinovka Biologie + Mytologie pro prvák odpadá

16. října 2013 v 15:20 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění
Dneska proběhne dvouhodinovka Biologie od 17:00 jako náhrada za minulou hodinu, která odpadla. Bohužel musím dnes nechat odpadnou Mytologii pro první ročník, protože se mi tu nahromadilo moc práce. Kdybyste chtěli náhradní hodinu, tak mi napište do kabinetu - platí to především tedy pro Rose, Nik, Aidu a Grazy ...


Přesun Teorie kouzla

9. října 2013 v 20:19 | Sariel |  Změny v rozvrhu
Teorie kouzla, což je předmět povinný pro všechny studenty prvního ročníku bez ohledu na obory, se s okamžitou platností přesouvá trvale z úterý na sobotu od 18:00! Jelikož minulý týden hodina nečekaně odpadla, proběhne již tuto sobotu náhrada a to od 17:00. V sobotu 12.10. proběhne tedy dvouhodinovka TK.

Vím, že je toho teď hodně i v reálných školách, ale prosím, když už jste se sem zapsali, neflákejte to a choďte na své hodiny.
Mytologie odpadá

2. října 2013 v 13:38 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění

Včera odpadla Mytologie pro druhák, aniž bych o tom dal vědět, což mě moc mrzí. Pokud budete mít zájem, hodinu si nahradíme. Ale jelikož jsou tu v tomto roce všichni velice aktivní, myslím, že nahrazování hodin už by bylo příliš. Takže s druháky se uvidím zase až v úterý 8.10. - vyhovuje?

Bohužel se mě celý tenhle týden drží úporně nemoc, tudíž Mytologie odpadne i dneska, ve středu 2.10. Pro prváky platí totéž, co pro druháky: když budete chtít hodinu nahradit, napište mi pod tento článek, jinak se sejdeme zase normálně ve středu 9.10. od 20:00.