Listopad 2013

Kdo by to byl řek: Mytologie ve středu odpadá

12. listopadu 2013 v 20:52 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění

Bohužel od té doby, co žiju kulturním životem (čtěte divadla a opery, nikoliv bary), mám nějak méně času na to, abych vás tu týral ... nicméně nesmutněte, moji prváčci, máte přeci zadaný krásný úkol, za který, když mi ho neodevzdáte, dostanete ještě krásnější pětku. Odevzdávat můžete do 20.11. - nikoho neomlouvám, neboť o něm píšu sem na nástěnku! Zadání zní: nakreslete mi svou představu buďto boha Svantovíta nebo Arkony a nebo obětního rituálu ... případně můžete smotat vše dohromady.


Jo a dozvěděl jsem se, že Kletby se asi ruší, neboť profesorka Darkness nemá nyní moc času .. Chce to někdo vzít za ní?

Mytologie odpadá

5. listopadu 2013 v 18:26 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění

Je mi to líto, ale budu muset nechat dnešní Mytologii opět odpadnout - zdravotní důvody. Týká se to pouze druhého ročníku, na prvák si zítra snad už posvítím. Kdyby ne, napíšu sem ještě ve středu. Užijte si den volna navíc a buďte hodní na nového barmana v Güllu. Gunnare, drž se!

Odpadá Tolkienův svět

3. listopadu 2013 v 16:34 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění

Dnes, v neděli 3.11., odpadá hodina kroužku Tolkienův svět.

Jak jste si mohli všimnout, tak včera i v pátek odpadly hodiny RČZ a VP. Omlouvám se všem, kdo jste tady marně čekali, není to chyba Sallari, je to má chyba. Dala mi vědět včas, ovšem v pátek v poledne a já se pak dostal k internetu až v sedm večer, v sobotu mi prozměnu nešel internet takže se ještě jednou všem moc omlouvám.