Prosinec 2013

Rekonstrukce

30. prosince 2013 v 20:27 Novinky, oznámení a upozornění

Ano ano, skutečně to přišlo, zatímco vy si užíváte prázdniny, které trvají až do 31.1., my začínáme pracovat ne přestavbě naší čarodějné akademie.
Samozřejmě je otevřená registrace a to zde!!
Nově nemáme zájem pouze o studenty, ale také o učitele, konkrétně se nám uvolnilo místo učitele Kleteb. Pokud by někoho z vás tento obor zajímal, neváhejte, zašlete nám své osnovy a své přihlašovací údaje na mail ganapetrovna@seznam.cz

Na všechny se v lednu moc těšíme, zatím přejeme ničím nerušené volno a šťatsý Nový rok.

V lednu vyhlásíme vítězný obor a zveřejníme vysvědčení.

Zimní prázdniny

17. prosince 2013 v 18:08 | Gana |  Novinky, oznámení a upozornění
Tak se nám blíží Vánoce a s nimi i konec školního roku VG13. Poslední výuka proběhne v pátek 20.12., pak vám všem začínají oficiálně prázdniny. Během svátků bychom rádi sečetli body a do Silvestra zveřejnili vysvědčení i vyhlásili vítězný obor. Jelikož je nám jasné, že byste chtěli raději svátky prožít se svými blízkými, nebudeme v nejbližší době pořádat žádnou rozlučkovou, vánoční ani novoroční oslavu.

Neboť teď budete mít poměrně dost volna - až do 3.2., což je první únorové pondělí, kdy oficiálně začneme VA14 - budou zde v lednu přibývat menší soutěže a hry, kterými se můžete zabavit. Rozhodně už bychom chtěli kolem Vánoc otevřít knihovnu. Omlouváme se moc, že to stále oddalujeme, ale nemáme teď moc času. To by se o svátcích mělo změnit. V průběhu prázdnin zde bude také probíhat rekonstrukce - těšit se tak můžete na nový design a nové uspořádání školních prostor.

Všechny učitele prosím, aby od 20.12. začali zasílat třídní knihy. Někdy po Štědrém dnu by mělo proběhnout sčítání.

Děkuji vám všem za další skvělý školní rok, přeji hodně štěstí do posledních vyučovacích hodin, bohatého Ježíška a to nejepší do nového roku.

Jen upozorňuji, že zimní prázdniny trvají od 21.12. 2013 do 2.2.2014!!
Další školní rok, Vidin Ail 2014, bude trvat od 3.2.2014 do 27.6.2014!!