Únor 2014

Ohledně kroužků

19. února 2014 v 21:28 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění
Vloni jsme zde zavedli takové pravidlo, že kroužky začínají až dva týdny po spuštění školního roku. Letos to tedy připadá na cca 24.2. 2014. Do tohoto data by se neměly konat žádné hodiny Latiny, Biologie ani Tolkienova světa. Tyto dva týdny slouží pro rozkoukání se nových studentů. Do 24. února máte tedy šanci se na jakýkoliv z kroužků přihlásit nebo se z něj odhlásit.
Největší zájem zatím zaznamenává latina, kam se přihlásily Nik Diamond, Rosamarie Hartrowá a Mia Talkowsky. Také už proběhla první hodina Latiny, ale oficiálně by neměla, takže prosím vyčkejte všichni ještě těch pár dnů. Zapsat se můžete pod tímto článkem nebo v kabinetech příslušných kroužků.


Ohledně Mytologie

19. února 2014 v 18:20 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění
Ahoj, napadá mě, že kvůli hokeji bychom dnes mohli obě hodiny Mytologie zrušit. Což znamená, že to nikomu nevnucuji, ale pokud mi sem někdo do 19:00 nenapíše, že tu hodinu vyloženě chce, tak neproběhnou.
Je to tedy jen na vás.
Já jdu zatím fandit.

Změna hodin VKP + čas Latiny

13. února 2014 v 11:20 | Sariel |  Změny v rozvrhu
Po domluvě s některými prváky a profesorkou Saksonovou jsme se rozhodli prohodit hodiny Výroby kouzelných předmětů. Prvák tedy bude mít výuku v úterý od 17:00, kdežto spojené hodiny pro druhák a třeťák budou v neděli od 17:00!!

Dále nám do orzvrhu přibyde oficiálně už druhý kroužek, k Biologii se připojí Latina, která se bude konat vždy v úterý od 20:00!
Kdo byste měl zájem o kterýkoliv z kroužků, můžete se zapsat v průběhu následujících dvou týdnů do kabinetu příslušného kroužku.

Všechny změny v rozvrhu aktualizujeme o víkendu.


Důležité

11. února 2014 v 14:47 | Sariel |  Novinky, oznámení a upozornění
Rozhodli jsme se raději pro zotavení a rozkoukání vyhlásit ještě jeden den volna navíc, takže si dnešek, úterý, můžete ještě naplno užít bez jakýchkoliv povinností. Od zítřka by se měla výuka pomalu rozjídět. Všem vyučujícím doporučuji, aby nestrhávali až do konce olympiády za absenci body, neboť je to začátek školního roku a máme už takové zkušenosti, že studentům, zejména prvákům, dělá problém se sem dokopat včas.
Od 24.2. se tedy už normálně bude počítat absence, tak si to hlídejte.

Dneškem počínaje také otvíráme registraci do kroužků. Jak jsem zmiňoval, v nabídce jsou tři: Biologie, která je již zapsaná v rozvrhu, Latina a Tolkienův svět. Kdyby byly k jednotlivým kroužkům (ale třeba i plnohodnotným předmětům) nějaké otázky, můžete napsat do kabinetu nebo i k tomuto článku, ovšem nezaručuji, že si toho tady všimne vyučující, na kterého dotaz směřujete, tak raději do kabinetu.
S tím souvisí fakt, že byste si měli minimálně vždy před svou hodinou začít kontrolovat nástěnku. Nástěnkou myslíme tento hlavní blog, kde máte pohromadě všechny novinky, body, rozvrhy a časem i informace o soutěžích.

Letos se u nás nebude vyučovat Teorie kouzla, předmět, který býval povinný pro všechny prváky bez ohledu na obor. Jeho cílem bylo naučit prváky chápat magii a utvářet kouzla obecně. V tomto roce tedy prvákům dají krátkou průpravu o smyslu oborů, kouzlech a teorii magie samotní vedoucí oborů na svých hodinách, jak tomu bylo v prvním roce.

Jak vidíte, registrace je stále otevřená, kdyby se chtěl někdo zapsat v průběhu školního roku. Z minulých let máme takové zkušenosti, že se k nám studenti přihlašují průběžně, a tak jsme ji nechali rovnou oficiálně otevřenou.

A konečně jsme dali dohromady i vysvědčení za minulý školní rok (Vidin Gintaf13), která naleznete ZDE. Všem, kdo postoupili do dalšího ročníku, moc blahopřejeme.


Vysvědčení (VG13)

11. února 2014 v 14:44 Vysvědčení

Tak konečně došlo i na předávání vysvědčení. Letos máme však malý počet těch, kteří ročník zvládli dokončit, a tak těmto sedmi statečným o to víc gratulujeme a přejeme štěstí i do dalších let:
Díky bodům za vysvědčení nastupují obory do dalšího školního roku s následujícím základem:
Baby Jagy: 95 N
Mágofágové: 75 N
Divodějové: 0 N

Vysvědčení (VG13): Grazy Wolf

11. února 2014 v 14:36
Grazy postupuje od dalšího ročníku a svému oboru navíc přináší 20 Niterisek

Vysvědčení (VG13): Aida Magic

11. února 2014 v 14:35
Aida postupuje do dalšího ročníku a svému oboru přináší navíc 25 Niterisek.

Vysvědčení (VG13): Eleanor Halibell

11. února 2014 v 14:34
Eleanor postupuje s vyznamenáním do dalšího ročníku a svému oboru přináší navíc 20 Niterisek.

Vysvědčení (VG13): Wiky Dream

11. února 2014 v 14:33
Wiky postupuje s vyznamenáním do dalšího ročníku a svému oboru přináší navíc 30 Niterisek.

Vysvědčení (VG13): Nik Diamond

11. února 2014 v 14:32
Nik postupuje do dalšího ročníku a svému oboru přináší navíc 20 Niterisek.